fbpx

Cítíš se frustrovaně? Jsi zaseknutá, nebo zaseknutý a neposouváš se?

Níže vyplň kontakt pro odpověď, vyplň test a zjisti, jaká je skutečná příčina.

Není ani tak důležité, kde jste dnes. Důležité je,
kam směřujete, kde budete zítra, za rok, za pět let.

Dostala jsem se k Lubošovi úplnou náhodou - ale náhoda asi neexistuje. Když je člověk v úzkých a neví kudy kam, zkusí ledacos - naštěstí. Luboš mi nabídl jiný pohled na spoustu věcí - nejen na můj problém. A vlastně jsem všechny cesty našla s jeho pomocí sama v sobě - děkuji moc. Naše setkávání ještě neskončila a každý posun je úspěchem.
Bára
Nejsem moc člověk, který by vyhledával pomoc. Na druhé straně se rád vzdělávám a stále kráčím dopředu. S překvapením jsem zjistil, jak je užitečné se podívat na některé věci z nadhledu. Na Lubošovi si cením klidu, pohody, nadhledu a netradičních pohledů na věc. Nelituji, že jsem do toho šel i když jsem neměl žádný velký problém.
Eda
Ani jsem netušila, že mám tolik nevyřešených věcí v sobě. Lubošovi děkuji za naprosto jiný pohled na věc - jako bych od té doby našla správný směr, kterým jít. Nebylo to přes noc a nebylo to jednoduché.některé věci jsem si nechtěla ani přiznat. A i když jsme skončili oněch 5 sezení, netušila jsem nakolik se na svět budu dívat jinak. děkuji Gaby
Gabriela

Vidíš, že něco v tvém životě není v pořádku?
Vyplň test a ujasni si co chceš změnit.