fbpx

Pomáhám lidem najít cestu.
Cestu ke spokojenosti, k posunu vpřed,
v nalezení pohody a únik z dosavadního chaosu.
Svět ubíhá stále rychleji -
a využít svůj život je umění.
Nepromarněme ho.

"Jsou dva způsoby jak žít život.
První je myslet si, že nic není zázrak.
Ten druhý je myslet si, že všechno je zázrak."

Jmenuji se Luboš Szabó - žiji život, který jsem si přál žít a nyní své vize a cíle posouvám dále. Pomáhám lidem vyřešit problémy, starosti. Nacházím společně s nimi cesty, po kterých se chtěli vydat, ale nenašli k tomu odvahu, nebo na svůj sen zapomněli, případně neví jak na to. Žiji nedaleko České Kanady, kousek k fantastickým místům jižních Čech. Život dělím mezi pomoc lidem, brouzdání po Česku, nebo pobytem v teple a šnorchlováním, kde zažívám absolutně největší relax. Zkrátka žiju "Život podle svýho".

Je pravda, že jsem prošel i velkými ztrátami a neúspěchy. 

Měl jsem tolik práce a povinností, že jsem nestíhal ani spát. A když už jsem se k tomu dostal, nemohl jsem usnout, protože jsem neustále myslel na to, co zase zítra, co do konce týdne, jaký průšvih se vyskytne a co není kde hotovo. Byl jsem jako dvě krysy na kolotoči. Dvě, protože jedna by to nezvládla.
Nakonec přišlo to, co přijít muselo, absolutní sesypání. Nespal jsem, jel na autopilota. Víte co je při tom, když nespíte celé noci nejhorší? Křik ptáků! Jakmile začali ráno ptáci zpívat, už jsem věděl, že zase neusnu. To byla teprve depka. Kdo zažil, ten chápe. 😌

A pak přišla opravdová rána.

Našli mi nádor s tím, že mám tak 50%, že to zvládnu a že ho úspěšně odoperují. Ještě dnes mi jde mráz po zádech. Operace jak je vám nyní asi jasné dopadla dobře a já jsem v pohodě. Možná si na fotkách všimnete pozůstatku po operaci na pravé straně čela. Sice budu brát vždy léky, nesmím sportovat, ale žiji úžasnější život, než spousta zdravých lidí.

 

Najednou nebylo na co čekat a byl čas na změnu.

Od začátku mého podnikání v roce 1991 jsem komunikoval s lidmi.

A na to jsem nyní navázal. Začal jsem se vzdělávat. Prošel jsem spoustou kurzů. Začal jsem zde v Česku a v těch začátcích mne oslovily především myšlenky Davida Kirše a Stáni Stiborové - Mrázkové. Později se takových lidí objevilo více. Absolvoval jsem tréninky Pavla Říhy, Pavla Hrdličky. Soukromý trénink od Davida Koláře a trénink od Zdeňka Steinera. Přečetl jsem nespočet e-booků a knih.
Poté jsem absolvoval i online trénink na Coach Academy. 

Začal jsem koučovat a po desítkách odkoučovaných lidí - zpravidla skvělých lidí. A po stovkách konzultačních hodin jsem chtěl pokročit někam dál. Uvědomoval jsem si, že koučink, ani mentoring nejsou levné záležitosti. Přemýšlel jsem co mě osobně v posunu nejvíce pomohlo. 
Pomohly mi všechny ty programy - to bez diskuze. Ale k čemu by byly programy, kdybych nevěděl kam chci jít? Kdybych se nevymotal z prvních problémů po operaci a následném rozvodu?
Pomohly mi videa, e-booky, knihy - ale musel jsem v sobě najít energii, chuť a odvahu je uvést do praxe.
Nakonec jsem na to přišel!
Nejvíce mi pomohlo to, že jsem věděl jak řešit problémy, jak se posunout sám kupředu, jak najít čas na vzdělávání. Pomohlo mi to, že jsem věděl, že nesmím prokrastinovat, že ...že...že - zkrátka mi pomohl sebe-koučink.

A tak vznikl průvodce - "ÚŽASNÁ CESTA ŽIVOTEM"

Začal jsem intenzivně pracovat na programu zaměřeném na sebekoučink a nyní ho máte po takřka 6 měsících před sebou - ÚŽASNÁ CESTA ŽIVOTEM
Malá statistika:
- program má 9 Bloků a několik bonusů, které stále přidávám
- v blocích najdete celkem 34 lekcí
- stovky sebe-koučovacích otázek
- několik desítek pracovních listů
- 6 měsíců práce
- 10 let studia
- několik lahví karibského rumu Plantation 🤣
- spousta probděných nocí
- hovory s lidmi
- stovky hodin psaní, mazání, přepisování, upravování, pochybností, vítězství...

A nyní máte program k dispozici.
Objednat si jej můžete ZDE

Přeji vám ať v něm najdete to, co právě hledáte aby jste se posunuli v životě vpřed.